WWE vždy sleduje při každém držiteli hlavního titulu čísla sledovanosti a návštěvnosti shows.

Do jisté míry jde o aspekt, který odráží to, jestli daný wrestler je úspěšný jako hlavní šampion. Seth Rollins se objevil 16krát na Live Eventech jako Universal šampion, a celková návštěvnost byla 53 350 fanoušků.

Průměrná návštěvnost WWE Live Eventu s Rollinsem jako Universal šampionem byla 3334 diváků. Co je například méně, než měl Jinder Mahal během svého vládnutí s WWE titulem, jelikož v jeho případě byla průměrná návštěvnost 3 497 diváků.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Hidden Hidden 0
#3 2019-07-22 06:30
Cituji Martin aaa:
Víc než Brock a než Jinder nevím co tu pisete 4.5k vs 3.5 je rozdíl a mate to i na Twitteru.


Sa nauc citat, na Twitteru mas jasne napisane, ze Rollins mal v priemere 3,334 pri jeho poslednom vladnuti, Mahal mal 3500. Vsak to tam mas napisane. A tych 4500 nie je to posledne Rollinsove vladnutie s titulom, to este v grafe nie je.
Odpovědět
 
 
#2 2019-07-21 22:13
Víc než Brock a než Jinder nevím co tu pisete 4.5k vs 3.5 je rozdíl a mate to i na Twitteru.
Odpovědět
 
 
#1 2019-07-21 20:42
Urcite.etsi tahak nez Lesnar...
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „WM36” a získáte slevu 36% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde