Seth Rollins v propagačním rozhovoru pro SummerSlam přiznal, že nečekal, že Dean Ambrose zamíří do AEW.

To, že Ambrose debutoval jako Jon Moxley na placené akci AEW Double or Nothing ho překvapilo:

„Překvapilo mě to, určitě. Věděl jsem, že Ambrose potřebuje nějaký čas mimo WWE, zbožňuje wrestling, chtěl jenom svobodu a rozhodl se pro vlastní věc, a to se stává. Chápu jeho pozici a je pouze na něm, proč se tam rozhodl jít.”

Rollins zároveň dodal, že nyní se stali soupeři, protože Moxley s AEW chtějí porazit WWE, ale to se podle Rollinse nestane a WWE je zničí tak, jako všechny ostatní.

„Nyní, když je mým soupeřem a chce vzít večeři z mého stolu, tak fajn, ale uděláme vše co bude v našich silách, abychom byli nejlepší v WWE. Chtějí vstoupí do velké ligy a dostat šanci. Pak mi využijeme všechny prostředky k tomu, abychom je zmlátili k smrti, jako všechny ostatní.”

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
dadsa dadsa -1
#4 2019-07-24 18:58
Upřímně poslední dobou mě WWE nezajímá už .. si myslí když ukončí PG Rating že se něco změní ??? těším se na pravidelnou show od AEW .... hlavně že pořád WWE tvrdila jaká to není pro ně konkurence a už se bojí :-D
Odpovědět
 
 
plzitos plzitos +1
#3 2019-07-24 04:54
Cituji Vinnie:
A čo má robiť ako Face WWE? Chváliť ich? Navyše AEW je zatiaľ len predražená Indy Show. Každý zápas ma 20 minút, lebo každý midcarder a jobber musí dostať šancu. Fakt to vyzerá akoby to bookovali smarkovia. Ak chce mať AEW šancu, mala by pochopiť že niektorý musia byť zničený.


Roman je taky face a nebal se rict ze jsou s Deanem stale pratele a ze ho i nadale podporuje v tom co dela a ze se to nezmeni, a co se tyce AEW tak se to urcite zmeni, jakmile budou mit weekly show
Odpovědět
 
 
Vinnie Vinnie +8
#2 2019-07-23 12:46
A čo má robiť ako Face WWE? Chváliť ich? Navyše AEW je zatiaľ len predražená Indy Show. Každý zápas ma 20 minút, lebo každý midcarder a jobber musí dostať šancu. Fakt to vyzerá akoby to bookovali smarkovia. Ak chce mať AEW šancu, mala by pochopiť že niektorý musia byť zničený.
Odpovědět
 
 
#1 2019-07-23 11:42
BEAST ti zavře hubu od té doby co je s Becky oba dva naprosto nudní
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde