The Fiend Bray Wyatt má v plánu vyzvat Universal šampiona na zápas v kleci, který by se měl uskutečnit na placené akci WWE Hell in a Cell.

WWE už přidala Wyatta na kartu každé show RAW do konce října / októbra, což potvrzuje plán pro začátek jeho dlouhodobějšího feudu. Objevují se ale spekulace, že záměrem WWE ve skutečnosti není zařadit Wyatta do boje o Universal titul, ale jde o způsob, jakým chce vybudovat feud Wyatta a Strowmana.

Spekuluje se totiž, že Wyatt zasáhne do zápasu Rollinse a Strowmana na placené akci Clash of Champions, což bude znamenat, že Strowman přijde o možnost získat titul, a začne se jejich feud, který nakonec povede k zápasu na Hell in a Cell.

Objevuje se ale také teorie, že na Hell in a Cell se opravdu uskuteční zápas o Universal titul s Wyattem a Rollinsem, ale do klece vtrhne Strowman a napadne Wyatta, což následně povede k jejich feudu.

Jsou to všechno ale zatím pouze spekulace, takže si budeme muset počkat do 15. září / septembra, kdy se uskuteční placená akce Clash of Champions, abychom zjistili, co má WWE v plánu pro The Fienda.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde