Během včerejšího draftu došlo k rozdělení R-Trutha a Carmelly. Tento krok se ale dal očekávat.

Corey Graves byl totiž přesunut do SmackDownu, takže Carmella jako jeho přítelkyně musela jít za ním, jelikož WWE nechce rozdělovat skutečné páry.

Dalším důvodem podle Meltzera je to, že WWE 24/7 titul, který má v držení R-Truth byl nápadem stanice USA Network, takže tento titul pochopitelně musel zůstat v RAW.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2019-10-16 00:46
Cituji Rocky:
Já stále nevím, zda je stále dobrý nápad mít tento titul. Tento titul je o zábavu než o sport. Ať mají zpět hardcore titul, pokud chtějí zpět hardcore fanoušky.

Hardcore fanoušci přeci už nekoukají hodně let přeci na WWE smi7 .Vince určitě nechce a další,aby tomu tak bylo.Vše je podřízeno PG,televizi,tak že na nějaký velký hardcore matche,to bude hodně sporadický a židličky do obličeje a sklo vážně ne.Na hardcore mrkni na CZW
Odpovědět
 
 
Rocky Rocky +8
#1 2019-10-15 22:03
Já stále nevím, zda je stále dobrý nápad mít tento titul. Tento titul je o zábavu než o sport. Ať mají zpět hardcore titul, pokud chtějí zpět hardcore fanoušky.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „SURVIVOR19” a získáte slevu 30% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde