Od minulého víkendu zaplavovaly internet zprávy a informace o problémech mezi WWE a Saúdskou Arábií. Uprostřed toho se WWE rozhodla zveřejnit podivné prohlášení.

Včera totiž oznámila, že rozšiřuje své partnerství se Saúdskou Arábií na dvě velké placené akce každý rok až do roku 2027. Přitom od začátku spolupráce uskutečnila WWE vždy dvě placené akce v Saúdské Arábii.

Bylo tomu tak v loňském i letošním roce. Proto toto oznámení působí jako snaha WWE ujistit média a veřejnost, že vše je v pořádku a jejich spolupráce se Saúdskou Arábií i nadále pokračuje.

Wrestling Observer informoval, že včera v show RAW mělo vedení WWE velký meeting s celým rosterem RAW k situaci, která vznikla minulý pátek v Saúdské Arábii. Vedení údajně obvinilo některé hvězdy z toho, že svými příspěvky na sociálních sítích vytvořily fámy o tom, že za jejich zdržením v Saúdské Arábii bylo něco jiného, ​​než mechanické problémy letadla.

Zdroje také tvrdí, že Seth Rollins na tomto zákulisním meetingu jako lídr šatny přednesl dost nepovedený projev, když se pokusil sjednotit šatnu WWE. Mnozí byli přesvědčeni, že tento jeho projev byl pod nátlakem a nebylo mu to příjemné.

Ať už se stalo v Saúdské Arábii minulý týden cokoliv, některé hvězdy WWE jsou znepokojeny a nechtějí se do této země vrátit. WWE na druhou stranu nechce, aby se v médiích psalo o problémech mezi Vincem McMahonem a princem Saúdské Arábie, instruovala proto své hvězdy, jak se mají k tomuto tématu vyjadřovat na sociálních sítích.

Zdroj ze zákulisí tvrdí, že celé včerejší setkání vedení s rosterem RAW situaci vůbec nevyřešil, přičemž když byl dán prostor na otázky, tak se nikdo z rosteru na nic nezeptal.

Je také třeba dodat, že WWE pro magazín Forbes popřela všechny fámy o problémech se Saúdskou Arábií a tvrdí, že i nadále mají dobré vztahy a jejich spolupráce bude pokračovat.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
End End +12
#1 2019-11-05 13:58
Trapak ten Vince on pro prachy udělá vše a bude lhát pořád čurák to je.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Sleva 40% na všechna trička !!! (* Neplatí pro již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde