Vince McMahon je ten typ šéfa, který nejde daleko po nadávky a vulgarismy když něco není podle jeho představ.

Potvrdil to i Dolph Ziggler v rozhovoru pro TalkSport, když uvedl, že ani nemůže publikovat, co přesně v minulosti zaznělo v zákulisí.

Ačkoliv často dostal od svého šéfa pochvalu, tak otevřeně přiznal, že Vince na něj křičel a byl naštvaný, když udělal něco, co neměl.

Někdy stačilo pouze to, že Ziggler nedodržel přesně stanovený čas pro svůj nástup, zápas nebo segment, a už na něj Vince křičel něco ve smyslu, že toto není Attitude Éra a nemůže si dělat co se mu zachce.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2019-11-18 15:48
Ano... není to Attitude Éra, která za něco stála a byla to kvalita.
Dnes je to ukázka multikulturního , feministickýho paskvilu, kde se víc hraje, než předvádí sportovní a zápasnické kousky.
WWE již dávno téměř nemá koule a staví se do role "toho" .. co prostě nejen, že nemá koule, ale žádné pohlavní orgány. Prostě "to" .
Navíc ve společnosti zcela prokazatleně fungují totalitní praktiky při zacházení se sportovci a v chování se k nim.
Jasně, že řval a řve na kde koho. Taky jim jasně ukazuje, že všem jim jde o prachy, kterých mají dost. Takže otroci budou poslouchat a dělat co se ji řekne. Pro lidi z vlastním názorem a mozkem tam už dávno není místo. Jen pár lidí má dovolenmo projevit vlastní názor a kteří si nenechají srát na hlavu. Lidé jako Rendy Orton.. Těm si Vincek nedovolí nic. Dalším faktem je, že Vincek nerespektuje lidi, kteří si neváží sami sebe a nemají vlastní názor a silnýho ducha a jistou sebejistotu. A to chybí lidem, kteří na sebe nechávají řvát. Hlavně že prachy... to Vincek ví - pak tedy klidně také lidi zmrdá.
Táím nechci dehonestovat Dolpha, kterýho si vážím velmi a který bohužel nedostává tolik prostoru, jako si stále a pořád zasluhuje. A stále a pořád celé roky je schopnej podávat maximální výkon a bavit. Kolik lidíé už kolem jen vyhořelo jak kariérně, tak psychicky ?? A on stále a pořád drží a jede a maká.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Sleva 40% na všechna trička !!! (* Neplatí pro již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde