Včera se uskutečnil MMA zápas Alberto Del Rio vs. Tito Ortiz. Bývalý UFC šampion v lehké váze nedal žádnou šanci bývalému WWE šampionovi.

Ortiz dal do zápasu svůj UFC titul a Del Rio zase svůj WWE titul, který vlastnil. Tito Ortiz vyhrál v prvním kole na submission (Rear Naked Choke), když Del Ria prakticky k ničemu nepustil.

Pro Ortize jde již o jeho třetí vítězství v řadě. Del Rio se vrátil k MMA po devíti letech, jelikož od roku 2010 se věnoval kariéře profesionálního wrestlera.

Tito Ortiz měl veřejnou podporu v tomto zápase i od prezidenta Spojených států Donalda Trumpa, který mu na Twitteru poblahopřál k vítězství.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2019-12-08 18:31
Alberto se dost možná taky vrátí do WWE.. né-li do AEW :D
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde