WWE minulý týden uskutečnila show Tribute to the Troops v Marine Corps Air Station New River a Marine Corps Base Camp Lejeune v Jacksonville Severní Karolíně.

Původně se předpokládalo, že jde o natáčení televizní show. Na eventu se uskutečnily tyto tři zápasy:

Boot Camp Match - Seth Rollins vs. Erick Rowan

Andrade & Drew McIntyre vs. Kevin Owens & Humberto Carrillo

WWE Women's Tag Team Champions Asuka & Kairi Sane vs. Sarah Logan & Natalya

+ se na show objevily i tyto hvězdy Mark Henry, Braun Strowman, Alexa Bliss, Nikki Cross, Marine Lacey Evans, a další.

Už jsme vás ale informovali, že show WWE Tribute to the Troops se poprvé od roku 2003 neodvysílá v televizi. Spekulovalo se, že může jít o speciální obsah pro WWE Network, ale ani to se zřejmě neplánuje.

Wrestling Observer totiž včera informoval, že WWE neplánuje odvysílat Tribute to the Troops prostřednictvím své streamovací služby WWE Network.

Zatím nevíme, proč letos nedojde k odvysílání této show, jelikož většinou dosahovala dobré výsledky sledovanosti a šlo o dobré PR pro WWE.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
k-pop k-pop -1
#1 2019-12-14 15:09
ja ji uvidim, vacvrestling ruzne verze, smicham smisheamus 24 allORG uno
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde