WWE zveřejnila deset nejvíce šokujících momentů 2019.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2020-01-01 16:51
Hned Lesnar odpinuje Kofiho - což tedy mělo být pokaždé, jestliže zde tedy někdo nááááhodou nemá záíjem někoho přesvědčovat, že 60 kilovej "chcípák" omlouvám se za tak nepříjemné označení - ale z pohledu Brocka to tak prostě je. A samozřejmě porovnávat se musí - né, že to je "politicky či eticky nekorektní" - na to já seru. Nejsem radiátor.
Takže opravdu mě nešokuje, že Brock odpinuje Kofička - jináč ho mám Kofiho rád celá léta, ale takovej propagandistick ej kontrakt neměl prostě dostávat !
Pak mě skutečně šokovala a to velmi příjemně Naja Jax a její schopnosti a vstup na Royale Rumble. A to ještě ke všemu to jediné, co mě "šokovalo" v WWE za poslední rok. Máme-li see bavit o posledním roce.
A to mě rovnou tak napadá, že Amerričané by zde nepřežily ani tejden ! A jak chtěj tihle dementi a vyjukanci vůbec soupeřit s Rusama a nakonec se Slovanama ? Páč NIKDO už v tom Rusko nenechá.. Jen tak mimochodem !! Stejně tak, jako i Poláci už si to víc posrtat nemůžou :D A o Germanistánu ani nemluvě :D Což jsem tedy odbočil.. Akle všdcko souvisí se vším. Velmi se těším, až se ti obožáci z USA odhodlaj, porotže pak teprve dostanou na prdel. Řdas přijde i na tuto zdegenerovanou společnost. Děkujeme, že WWE ukazuje reálný pohled na "emerickou multikulti společnost" - Ti jsou rozhodně vyřízení. jen ať se dobře baví všemi těmi halywůdy a šou. Až okusí trochu reality - dozajista je to zničí :D DĚKUJEME. Pak stačí pozorova dění v Afganistánu a americké cínové vojáčky - což je kolikrát jako sledovat WWE pro děti od 14 let :D A tito chtějí vážně a reálně soupeřit se Slovanama .. :D
Mimochodem víc Slovanů v WWE by mě udělalo radost. Více lidí jako je Rusev. Kterého mimochodem diváci obdivují a WWE si je vědomá jeho kvalit. Otázkou je, jak dlouho a kam až to nechají v WWE zajít. Pokud vím, nenechávají prosazovat lidi, kteří jaksi.. nejsou.. "z jejich soudku". V USA jsou prosazována nyní různá etnika. Pak lze pozorovat jak nějaký 50kilový černoušek "zničí" chlapa jako je Brock, který je profík a je více než 1x tolik těžší a mohutnější. Opravdu věrohodné a reálné :D
Nebo The New Day jako celek. To je něco odpornýho na to čumět. To všecko je na zakázku, aby bylo spokojeno to obyvatelstvo, které má celou polovinu druhů pozavíraných po vězeních. Proč asi ?! :D
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde