AJ Styles už přes 20 let fascinuje fanoušky napříč všemi společnostmi. Působil v ROH, TNA, NJPW a aktuálně se jeho domovem stala WWE, kde pravděpodobně i ukončí svou kariéru.

V podcastu Busted Open Radio totiž velmi otevřeně promluvil o tom, že si je velmi dobře vědom toho, že jeho kariéra wrestlera se chýlí ke konci.

„Stárnu, neexistuje žádný způsobem, abych měl opět 25 let. Je to prostě nemožné. Už nemám tu nadbytečnou dávku energie jako kdysi, začínám se vyčerpávat.”

AJ nechce, aby ve své kariéře došel do bodu, kdysi fanoušci začnou uvědomovat, že je už příliš starý na to, aby předváděl v ringu to, co kdysi.

Loni v březnu / marci podepsal s WWE nový víceletý kontrakt (spekuluje se, že jde o 3 nebo 5 letý kontrakt), který bude s největší pravděpodobností jeho poslední, protože pak ukončí kariéru.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Honzák Honzák +4
#1 2020-01-07 01:11
no.. co na to říct..
Zaskočil mne, ale musím říct, že scvhvaluju jeho myšlení a rozumím těm důvodům, o kterých hovoří.
Taky si velmi všímám toho, kdy se člověk dostává do stavu, že už to nefachá tak, jako kdysi, když už někdy energie dochází dřív, než normálně :D
Taktéž jsem toho názoru, že by takový sportovec neměl zestárnout v ringu. Víte.. né každý, má potřebu neuvěřitelným způsobem dělat cokoli proto, aby se tam udržel co nejdýl a rejžoval prachy.. tak už to samozřejumě není o nějaké cti, hrdisti či jinému myšlení, než tomu odpornýmu konzumnímu, materialistický mu a postmoderny, kdy už to naprosto přebijer jejich "já" .. jejich osobnost.
Zajímavé, že celou tu dobu, co to píšu, tak myslím na Ricka Flaira :D Dle mého názoru nikdy nebyl nějaká extra třída co se týče wrestlingu týče, ale přisátej byl jak pijavice a stále je :D Samozřejmě dotlačil i svojí dceru, která je zajímavé- mnohem talentovanější, než kdy býval její otec :D Ale to je můj názor. Určitě se spoustalidem nebude líbit :D
AJ se nyní ukázal jako člověk, který má opravdu doposud zachovalý zdravý rozum a jistě pro něj peníze a nejsou zdaleka všecko, čehož si u něj velmi vážím.
Ale nemyslím si, že už teď pomalu přichází čas ukončit kariéru po tomto kontraku, jestliže bude tedy končit za 3-5 let.
Allenu Nealovi Jonesovi je 42 let a ve vynikající formě, takže si myslím, že těch 8 let by před sebou ještě mohl mít. Samozřejmě né po celou tu dobu na plný úvazek :D Ale řekněme ty poslední 3 roky na částečný.. Sám uvidí, jak se bude cítit
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde