WWE šampion Brock Lesnar bude jedním z třiceti účastníků mužského Royal Rumble zápasu.

Dokonce do zápasu vstoupí jako první, ale zatím netušíme, co pro něj WWE plánuje v tomto zápase. Zajímavou informací ale je, že Lesnar má plánovanou účast na show RAW hned po placené akci Royal Rumble.

Také se spekuluje, že se bude objevovat na všech shows RAW do Royal Rumble.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2020-01-11 15:04
Brockovi možná přihodí nějakýho "spojence" :D
No už teď mi začíná být jasný, že to bude asi dost směšný a trapný, jestliže o ten titul nakonec nepřijde a WWE se rozhodla pro všecky možný ( většinou nasprosto idiotský a nemožný ) způsoby, jak "ho udržet" ve hře tzv..
To si dovedu představit různé nesmyslné až psí kusy.. A v takovém případě by tedy bylo lepší aby o ten titul přišel, páč "supermani" neexistují ( A UŽ VŮBEC JÍM NEBYL, NENÍ A NIKDY NEBUDE NĚJAKÝ ROMAN REIGNS, BRATRANEC THE ROCKA A PŘÍSLUŠNÍK RODINNÝHO KŠEFTU )
Ale mě se už teď začíná zdát, že tohle může být další nepovedenej RR, když už teď vymějšlí blbost, jako že nastoupí jako první a že pro Brocka nemaj soupeře - což opravdu nemaj a já se Brockovi divím, že se paktuje ještě pořád s Vinckem a jeho chcípající debilní společností..
Tasdy vidíte, jak Brocka vytěžují !!!! Nebýt Brocka, tak znatelně menší sledovanost mají..
Nemaj se ti kreténi čemu divit. Nidky na tom nebyla WWE tak zle, jako v současné době nové éry, kterou počítám tak od roku až po roce 2010. Jehgo tak vytěžují páč se prostě nemaj čím kloudným a pořádným ohánět.
Jsou to naprostí zoufalci a jak kapří na souši :D
Tak jako Brockovi je to jedno.. On vydělá víc, než polovina Rosteru dohromady.. Znova říkám, ať lidi sledují, jak je vytěžován a využííván :D Ti můžou děkovat bohu a všem dalším, že ho tam vůbec mají :D
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde