Triple H se omluvil hvězdě WWE Paige za svůj nedávný vtip o její sexuální promiskuitě, který se jí dotkl.

Stalo se tak minulý týden během konferenčního hovoru s médii před speciálním eventem NXT TakeOver UK. HHH totiž na otázku o možném návratu Edge a Paige do ringu WWE odpověděl:

„Jsem fanouškem stejně jako všichni ostatní. Takže bych rád viděl Edge a Paige opět vstoupit do ringu a zápasit. Ještě důležitější je, že bych je rád viděl žít dlouhé a zdravé životy. Víte, Edge má děti. Paige - možná - pravděpodobně má nějaké, o kterých neví.”

Šlo o vtip, kterým Triple H narážel na úniky videí a fotografií z jejího sexuálního života. Paige se to dotklo a na sociálních sítích napsala, že není divu, že fanoušci k ní stále přistupují s neúctou, když její šéf na veřejném fóru o ní řekl takové ošklivé věci.

Triple H se omluvil za svůj nevhodný vtip a uvedl, že ho mrzí, pokud tím urazil Paige nebo někoho dalšího.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2020-01-16 17:17
Ach jaj, v akej dobe to žijeme... Nepočul som síce tón, akým to hovoril, ale ako odpoveď na otázku novinára to bolo fakt super - spontánne vtipné. Za toto sa ospravedlňovať? Ale noták...
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde