Cain Velasquez v nedávném rozhovoru řekl, že bude účastníkem mužského Royal Rumble zápasu. WWE ale jeho účast oficiálně neoznámila.

Je možné, že Velasquez prozradil něco, co neměl a WWE chtěla jeho účast v tomto zápase jako překvapení. Server SPKD totiž tvrdí, že došlo k významné změně plánů pro Royal Rumble.

Původně se totiž na kartě této placené akce měl objevit zápas Brock Lesnar vs. Cain Velasquez. Z nějakého důvodu ale došlo ke změně plánu a nyní se spekuluje, že to bude Cain Velasquez, kdo vyřadí Lesnara z Royal Rumble zápasu.

To by následně mělo vést k jejich zápasu na WrestleManii 36. Původně neměla WWE údajně v plánu zápas Lesnar vs. Velasquez na WM 36, ale je možné, že z nějakého důvodu změnila plány.

Jak to ve skutečnosti bude se dozvíme už příští neděli, kdy se placená akce WWE Royal Rumble bude konat.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Nuckson Nuckson +1
#1 2020-01-20 16:05
Lesnar vs Velasquez... WOW... tak to vypadá, že můžeš být sebelepší wrestler, ale ME na WM bude Lesnar vs nějaký kopyto.
Nejhorší na tom je, že si pak člověk ani nemůže přát, aby v tom zápase Lesnar ztratil titul, protože by to znamenalo jediné...
Snad to tak nedopadne, ale bojím, bojím.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde