Sheamus se vrátil ke svému starému gimmicku, ale svůj starý theme song nemá, ale ne proto, že by ho nechtěl.

V show WWE The Bump totiž Sheamus prozradil, že požádal WWE o to, aby mohl opět používat nástupovku „Written in My Face”. Dokonce řekl, že prosil WWE, ale byl odmítnut s tím, že song si nikdo nebude pamatovat a je už zastaralý.

Důvodem může být to, že Jim Johnston, který tento song napsal už není v WWE.

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Nexxt Nexxt +5
#2 2020-02-20 02:42
Keby si WWE a Vince vytiahli hlavu z prdele a venovali by 3 minúty tomu že by si pozreli komentáre pod ich vlastným youtube videom kde Sheamus odhalil svoj staro-nový účes tak by videli že kopec ľudí tam v reakcii písalo že dúfajú že sa vráti s týmto starým theme songom. Dopyt po tom jednoznačne bol a teraz jeho návrat bez toho songu nevyzerá byť ničím špeciálny.
Odpovědět
 
 
Nook Nook +7
#1 2020-02-19 20:44
No, nedivím se, že Vince tohle řekl. S tím jak vede svůj produkt poslední roky už to skoro žádnej OG fanoušek nesleduje.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde