WWE oznámila, že zítra do SmackDownu přijdou The Bella Twins a zúčastní se A Moment of Bliss segmentu s Alexou Bliss.

Spekuluje se, že by mohlo dojít k oficiálnímu oznámení jejich uvedení do Síně slávy WWE.

WWE včera také oznámila týmový zápas The Usos & The New Day vs. John Morrison, The Miz, Dolph Ziggler & Robert Roode.

Aktuální lineup pro zítřejší SmackDown:

• Bill Goldberg se vrátí do SmackDownu, aby budoval svůj zápas s The Fiendem.

• Renee Young bude mít rozhovor s Lacey Evans.

• Uskuteční se zápas Naomi vs. Carmella. Vítězka tohoto zápasu vyzve Balyey na zápas o titul na placené akci WWE Super ShowDown.

• The Bella Twins ve segmentu „A Moment of Bliss”.

• The Usos & The New Day vs. John Morrison, The Miz, Dolph Ziggler & Robert Roode

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde