Brodie Lee (Luke Harper) má za sebou úspěšný debutový zápas v AEW. Ještě před zápasem měl ale promo.

Během proma se rozčiloval, když někdo kýchl, čímž zřejmě parodoval Vince McMahona. Stephanie McMahon totiž nedávno potvrdila, že fámy o tom, že její otec nesnáší, když si někdo kýchne jsou pravdivé.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2020-03-29 15:48
Chtěl bych vidět jeho feud s Moxlym, už na nezavislé scéně to byli topovky, v WWE to byla topovka a myslím si že i tady :D Oba dva to jsou psychopati a když dají volný průchod své fantaziji, tak to bude kulervoucí příběh, který by se v WWE nikdy nemohl uskutečnit , protože Luke Harper dostával většinou tak 50% prostoru a nikdy se nemohl naplno projevit. Nejlepší období měl vždycky když byl sólo po rozpadu Wyatt Family :D
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde