Ve Spojených státech aktuálně evidují nejvíce případů nákazy novým koronavirem na světě. USA tak v počtu infikovaných předstihly už i Čínu a Itálii.

WWE už musela z důvodu této pandemie změnit hodně svých plánů, a teď musela zrušit i jeden z hlavních taháků WrestleManie. Server PWS totiž včera informoval, že Universal Championship Match - Goldberg (c) vs. Roman Reigns se na WrestleManii 36 neuskuteční.

Roman Reigns totiž kvůli šíření nové nákazy odmítl letět do Performance Centra, kde se ve středu a čtvrtek natáčely zápasy pro WrestleManii 36. Kvůli boji s leukémií má oslabený imunitní systém, takže nechtěl riskovat své zdraví tím, že půjde do Orlanda, aby zápasil s Goldbergem.

WWE se údajně až ve středu dozvěděla, že Roman Reigns nedorazí, a proto ještě minulý pátek tento zápas budovala a řádně propagovala.

Zatím oficiálně nevíme, zda WWE definitivně zruší zápas o Universal titul na kartě WM 36, nebo najde narychlo pro Goldberga nového vyzyvatele.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde