Upozornění: Tento článek prozrazuje informace z dnešní WrestleManie 36.

Hlavním tahákem první části WrestleManie 36 byl Boneyard zápas Undertakera a AJe Stylese.

Taker se vrátil ke svému American Badass gimmicku a na hřbitov, kde se tento zápas uskutečnil přišel na motocyklu. Zápas měl filmové zpracování a byl úplně mimo PG rating, jelikož oba aktéři v zápase používali vulgarismy, které WWE nijak necenzurovala.

Nechyběla ani krev či dokonce vulgární gesto (vztyčený prostředníček) od Undertakera. Zápas obsahoval i několik efektů a podle očekávání se jeho vítězem stal Undertaker, který čelil značné přesile, protože do zápasu zasáhli i Luke Gallows, Karl Anderson a několik dalších maskovaných mužů.

Byl to ale nakonec AJ Styles, kdo byl pohřben.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
THEBEAST THEBEAST +12
#2 2020-04-05 11:40
Byl to super zápas udělaný ve stylu jak z akčního filmu a jsem rád že se Taker vrátil jako Badass :)
Odpovědět
 
 
huta17 huta17 +12
#1 2020-04-05 11:02
Jako za mě pecka a velká spokojenost :) konecne jsem se po 12letech sledovani wwe dockal american badass gimmicku :)
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde