Jim Ross vysvětlil, proč zápas The Rocka a Steva Austina nebyl hlavním tahákem WrestleManie 19

WrestleMania 19 měla pořádně nabitou kartu zápasů, ale hlavním tahákem byl zápas Kurta Anglea (c) a Brocka Lesnara o WWE titul.

Jim Ross ve svém podcastu vysvětlil důvod, proč hlavním tahákem nebyl poslední zápas The Rocka a Steva Austina z jejich trilogie, přičemž šlo zároveň o poslední zápas v kariéře Stevea Austina.

Ross potvrdil, že původně měl být tento zápas hlavním tahákem, ale došlo ke změně kvůli zdravotnímu stavu Steva Austina, protože to vyvolávalo obavy, že zápas nebude mít kvalitu, jakou od něj fanoušci očekávali.

„To, že Kurt a Brock uzavřou show nebylo v plánu. Austin strávil noc v nemocnici, a i když požadoval, aby mohl pracovat, a doktoři ho uschopnili, báli jsme se, že on a The Rock, jejich třetí zápas nemusí naplnit očekávání na základě Stevova stavu. Změnili jsme to, což nepotěšilo The Rocka ani Steva Austina. Na uzavření show prostě něco je.”

The Rock vs. Stone Cold na WM 19:

Kurt Angle vs. Brock Lesnar na WM 19:

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat