Charlotte Flair nahradí The Rocka v remaku filmu Kráčející skála

Během minulého roku se několikrát objevily informace o tom, že Charlotte Flair by se kromě zápasení v ringu chtěla zaměřit i na hereckou kariéru.

Včera došlo k potvrzení, že Charlotte ztvární hlavní postavu v remaku filmu „Kráčející skála” (Walking Tall).

Původní film je z roku 1973, ale v roce 2004 vznikl remake s The Rockem v hlavní roli. Tentokrát se v hlavní roli objeví ženská postava.

Charlotte ztvární policistku, která se ocitne v síti podvodů, vykořisťování a vraždění. Bude muset vynaložit maximální snahu, aby ochránila své rodné město před obětí moderní korupce.

Tato nová verze filmu vznikne pro televizní stanici USA Network, ale zatím nevíme, kdy se začne natáčení.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!
R - Truth, alias Ron Kilikngs z TNA, pod tímto jménem tam vystupoval, ...
Už hodně dlouhou dobu, víc jak 10 let, se děje to, že talentování zápa...
Jirka uveřejnil komentář v Dohoda s WWE se zatím Netflixu moc nevyplácí
Viděl jsem včerejší Smackdown a nebylo to nic co bych potřeboval vidět...

Reklama

Kdo z letošních vítězů Money in the Bank Ladder zápasů bude podle vás úspěšný při zpeněžení kufříku?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky