Paul Heyman tvrdí, že dvě hvězdy WWE budou muset po WM 37 ukončit kariéru

Universal Championship zápas na WrestleManii 37 byl změněn na Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Edge vs. Daniel Bryan.

Paul Heyman řekl v rámci svého charakteru v Talking Smack, že tato změna je nejhorším rozhodnutím v historii sportovní zábavy.

Zároveň naznačil, že Roman Reigns může Edge i Daniela Bryana opět poslat do předčasného důchodu, protože oba museli v minulosti předčasně ukončit své kariéry.

Daniel Bryna kvůli otřesům mozku a Edge z důvodu zranění krku. Heyman tvrdí, že oba by mohl Roman Reigns poslat zpět do důchodu.

„Víš, Edge byl už jednou donucen odejít do důchodu. Proč si myslíte, že když Romana Reignse zaženete do kouta, že nebude schopen vrátit Edge zpátky do důchodu? Daniel Bryan byl už jednou donucen odejít do důchodu. Proč si myslíte, že Roman Reigns není schopen vrátit Daniela Bryana zpátky do důchodu? Myslíte, že tohle je váš typický šampion? Myslíte si, že Roman Reigns není dost chlap, není dost surový, aby sejmul Edge a Daniela Bryana a poslal je zpátky do důchodu?”


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky