Kdy plánuje WWE trvalý návrat fanoušků a konec ThunderDomu?

WWE potvrdila během zveřejnění finančních výsledků společnosti za první čtvrtletí 2021, že by se chtěla vrátit k eventům s fanoušky v druhé polovině tohoto roku.

Kristina Salen investorům řekla, že WWE ještě nemá definitivně stanoveny plány pro návrat na cesty se svými shows, ale chtěli by, aby k tomu došlo během léta, někdy v druhé polovině tohoto roku.

Až k tomu dojde, půjde o plnohodnotný návrat a ThunderDome koncept už nebude více využíván, tvrdí Kristina Salen.

Vše bude samozřejmě záležet od vývoje pandemické situace v zemi, protože s návratem fanoušků na televizní shows musí dojít i k opětovnému cestování WWE po arénách v různých městech a státech.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Oba pámové Wiliams a Femi doplatí na zacházení se zápasníky v hlavníc...
Chyba vznikla když Tiffany byla na "save" pozdě (video 12:54). Nia na ...
Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Máte naprostou pravdu, já už jsem se naučil dívat jenom na Romana...
Velmi slabý večer, ve srovnání s AEW All Out, tohle byl propadák, na...

Reklama

Kdo se podle vás stane novým WWE World Heavyweight šampionem na speciální show WWE Saturday Night's Main Event?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky