Bývalý člen frakce Nexus tvrdí, že John Cena ho pohřbil

Frakce Nexus debutovala v show RAW během zápasu Johna Ceny a CM Punka. Napadli každého a zcela zničili ring. Členem této frakce byl i Michael Tarver.

Ten v nedávném rozhovoru otevřeně promluvil o tom, že měl zákulisní problémy s Johnem Cenou, což vedlo k tomu, že se ho WWE rozhodla pohřbít. On sám ale tvrdí, že neví, proč s ním měl John Cena problém, ale dnes už mezi nimi není žádný konflikt.

„Měl jsem v zákulisí hodně podporovatelů, ale ano, měl jsem problém s Johem Cenou. Teď už není mezi námi žádný problém, dělám si z toho srandu, ale tehdy jsem měl na zádech terč. Nevím, proč se na mě zaměřil, ale je to tak, nakonec jsme skončili v dobrém ... Nejprve mi téměř každý vyjadřoval podporu a najednou se všichni obrátili proti mně a já jsem nevěděl proč - lidé mi nepotřásli rukou, nemluvili se mnou. Největší hvězdy ve společnosti, šel jsem jim potřást ruku a oni mě přede všemi zazdili.”

Tarver také prozradil, že hvězdy jako Booker T, Mark Henry, MVP a Teddy Long ho vzali stranou a dali mu nějaké rady ohledně jeho situace s Johnem Cenou.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky