S kým dalším jednal CM Punk o svém možném návratu do ringu?

CM Punk

CM Punk údajně jedná s AEW o svém návratu do profesionálního wrestlingu, přičemž zdroje tvrdí, že je velmi reálné, že se dohodnou.

Server Fightful prozradil, že v lednu / januári minulého roku se společnost ROH pokusila získat CM Punka, ale jejich jednání nikdy nešla do takové hloubky, aby mohlo dojít k dohodě.

Zdroj z Ring of Honor ale tvrdí, že pro CM Punka byl při jednání důležitější příběh, možní soupeři a obecně kreativní plány, než otázka peněz.

Jak jsme vás již informovali, tak AEW se chce, aby se CM Punk objevil na placené akci All Out v Chicagu, která se bude konat 5. září / septembra.

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Já jako nechápu,. na co čekal celou dobu ? Až bude starej a sotva se muj bude chtít seskočit z provazů ? Nééé,k díky
Začínám tyhler navrátilce vidět jako Goldberga... AEW má dost dobrejch zaměstnanců a tím pádem je mi jedno jestli se Punk vrátí nebo ne.
Ten zájem jsem mělk od roku 2014 a trval dost dlouho.. 6 let. Od té doby s tím an i nepočítám.. spíše beru jako atrakci to, že o něm mluví.. To samo o sobě je směšná atrakce.
Tady si najednou frajeři uvědomí, že jim chčíje do bot a dochází prachy, aby si mohli žít v navyklém standaretu, jenže to v USA nelze a tak NAJEDNOU se může roztrhnout pytel s navrátilci. Néééé, díky !
! Času měl dost, a nechápu, že mu trvalo tak dlouho si uvědomit, že na UFC ani blbou náhodou nemá a nikdy neměl. Nemám zájem o Punka, který není ten samý Punk jako býval řekněme než přišel do WWE, kde už nepředváděl skoro nic. Pochybuju,m že má čím překvapit, ale nechám se překvapit, jestrli má co ukázat lidem. Já osobně si myslím, že ne. Ale raději Punka než nějakýho Goldberga z jiný doby.

Honza
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat