Proč WWE netrápí fanoušci, kteří kritizují návrat Goldberga?

Goldberg

Goldberg se v pondělní show RAW vrátil a dal najevo, že jeho cílem je WWE šampion Bobby Lashley. Mnozí fanoušci na sociálních sítích kritizují jeho návrat.

Andrew Zarian se od zdroje z WWE dozvěděl, že společnost příliš kritiku na Twitteru neřeší, protože Goldberg jednoznačně zvyšuje sledovanost v klíčové demografické skupině.

Také zvyšuje prodej vstupenek, což je pro WWE další důležitý ukazatel, že Goldberg stále funguje jako speciální atrakce.

Proto považuje fanoušky, kteří vyjadřují nespokojenost s návratem Goldberga na Twitteru za velmi malou skupinu oproti všem, kteří sledují produkt.

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Samozřejmě, že nás je malá skupina, když valná většina je vylízaných zmanipulovaných lovcí, co sežerou co se jim předhodí !!
A jasně, že jde o prachy až na prvním místě
Jsem moc rád, že ti blbci z WWE vypouští takový neuvážený sračky..
Je vidět, že opravdu melou z posaaledního a dělají co můžou, aby se snažily kvalitativně konkurovat AEW, což jim vůbec nejde a nepůjde.
Mě Goldberg vůbec nezajímá a to se nezmění. Jsem rád, že WWE přiznala holej a jedinej fakt, že Goldberg = atrakce, za kterou se dobře platí.
Ti zmanipuovaní si zaplatí všecko a ve velmi blízké budoucnosti budou sloužit jako potrava pro ty inteigentní a nezmanipulované

Honza
This comment was minimized by the moderator on the site

Tak nějak se sám sebe ptám o co ti vlastně jako jde? Co to sleduju tak kritizuješ veškerá rozhodnutí, která WWE udělá..doplňuješ to komentářem jak tě to vlastně nezajímá ale názorů na to máš spousty. Tak se hrdě hlásím k ovcím, kteří se na Goldberga rádi podívají a kdybych mohl rozhodně si i zaplatím vstupenku na show kde bude vystupovat. Protože on je pro mě atrakce. Nezapoměl jsem na jeho cestu a pro mě je legendou. Jestli tobě to přijde jako trapárna na prachy...no tak jako halóo...však o tom to má být nebo jako co si čekal? že se budou rozdávat růžový králíčci s tvým jménem? Hádám, že ty sám sebe řadíš mezi ty inteligentní a nezmanipulované jak si tu napsal. No..na to, že nemáš stejnej byznys a přesto do toho kecáš je už samo o sobě strašně inteligentní. A taky jak všemu rozumíš a máš přehled a informace...hádám, že o takovýhle druh "fanouška" nikdo nestojí....ale co já vim, jsem jen zmanipulovaná ovce

Rosťa
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat