Ryback se pokusil naznačit svou účast na SummerSlamu

Ryback

Ryback již nějakou dobu avizuje, že se letos chystá na návrat do ringu, ale zatím nic nenasvědčuje tomu, že se tak stane v dohledné době.

Na Twitteru se sice pokusil získat pozornost tím, že naznačil svou účast na SummerSlamu, ale tomu věří asi jen málokdo.

Ryback zveřejnil video se svým chiropraktikem, kde si v jeho závěru prdne a řekne: „Uvidíme se na SummerSlamu.”

V profesionálním wrestling platí, nikdy neříkej nikdy, ale jeho návrat do WWE je velmi nepravděpodobný, jelikož stále bojuje se společností o práva na své jméno.

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Oni ho prostě nechtěj nikde, protože se chová jako idiot to jeho hlasování zda by ho lidé chtěli vidět zápasit tam nebo támhle...a lidi mu odhlasujou důchod tohle už je prostě zoufalej pokus o pozornost někoho, kdo si myslí že je mega star ale ono to tak prostě neni. Trošku mi to připomíná Del Ria..Možná i Goldberg je stejně starej hňup co je jen atrakce ale chování mimo ring prostě rozhoduje a když se chováš jako kokot tak nemůžeš čekat, že tě lidi tak i berou. Goldberg mimo ring WWE přináší stále peníze, Ryback jen ostudu..já osobně nemám zájem o jeho vystupování v ringu, ani o jeho proma, ani o jeho charakter. Možná jsem jediný ale jako fanoušek WWE si myslim, že ani AEW by Rybacka nechtěli...už jen proto co předvádí právě teď..

Rosťa
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat