Kdo a proč rozhodl o propuštění Braye Wyatta z WWE?

The Fiend Bray Wyatt

WWE včera zveřejnila šokující informaci o tom, že The Fiend Bray Wyatt byl propuštěn. Navzdory různým spekulacím, že o propuštění požádal on sám, není tomu tak.

Ve skutečnosti se připravoval jeho návrat, protože byl inzerován pro show RAW, která se bude konat 9. srpna / augusta. Proto se předpokládalo, že bude součástí SummerSlamu.

Místo toho ale přišlo propuštění, které jak uvedl PWInsider bylo odůvodněno škrty v rozpočtu. Byl to John Lauirinaitis, kdo informoval Wyatta o jeho propuštění a údajně mu řekl, že nejde o jeho chybu a neudělal nic, co by vedlo k jeho propuštění.

Mnozí ve WWE byli šokováni jeho propuštěním, protože už několik let patřil k hvězdám s nejlepším prodejem triček a akčních figurek. Jeho charakter The Fienda patřil celkově k velmi oblíbeným mezi fanoušky.

PWInsider tvrdí, že prezident WWE Nick Khan a finanční ředitelka WWE Kristina Salen jsou pravděpodobně ti, kteří rozhodli o jeho propuštění kvůli jejich posedlosti udržet WWE mimo červených čísel.

Tento týden byly zveřejněny finanční výsledky společnosti za druhé čtvrtletí a zřejmě došlo k tlaku, aby společnost snížila své náklady.

Vince McMahon údajně dal Khanovi mnohem větší pravomoc řídit věci tak, jak uzná za vhodné, takže když přišel s rozhodnutím propustit Wyatta, nesetkal se s žádným větším odporem.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

PanRT uveřejnil komentář v Další hvězdy z TNA se objeví v ringu WWE NXT
Určitě se přidá i Jeff.
Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...

Reklama

Líbil se vám debut nové frakce Uncle Howdyho v pondělní show WWE RAW?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky