Alexa Bliss čelí po propuštění Braye Wyatta velké kritice ze strany fanoušků

Alexa Bliss

WWE včera šokovala celý wrestlingový svět, když oznámila, že se rozhodla propustit Braye Wyatta. To jeho fanoušky pořádně naštvalo.

Mezi prvními, kdo veřejně zareagoval na jeho propuštění byla Alexa Bliss, která s ním spolupracovala na jeho posledním příběhu ve WWE.

„Opravdu nemám slov... moc děkuju Windhame za všechno, co jsi pro tuhle společnost udělal. Nejvíc mě bavilo pracovat s tebou. Takový úžasný talent a nejlaskavější člověk. Jsem v šoku.”

Krátce po zveřejnění tohoto tweetu svůj účet ale na nějaký čas změnila na soukromý. Stalo se tak z důvodu, že mnozí fanoušci Wyatta na ni začali útočit a obviňovat z toho, že svým charakterem okradla Wyatta a přispěla k tomu, že byl propuštěn.

Nepřímo k tomu možná přispěla i Mickie James, která napsala v reakci na propuštění Wyatta tento tweet, přičemž odkazovala na větu, kterou WWE používá při propuštění, že mu přeje mnoho úspěchů v jeho další kariéře :

„Myslím, že jste chtěli říct: 'Děkujeme velmi pěkně za to, že jsi přišel s tak neuvěřitelným gimmickem, který je tak skvělý, že jsme skutečně nevěděli, jak s ním zacházet. Tak jsme to dali někomu jinému, abychom na tom stále mohli vydělat VŠECHNY peníze a nechali tě jít.'”

Mickie James následně dodala, že tím rozhodně neútočila na Alexu Bliss, která se skvěle zhostila své role, ale fakta jsou fakta.

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Honzo....tvle na tohle jde říct jen .....MLČ...Prosím tě mlč!
Protože když vypustím teď obsah toho co si napsal tak tvoje vyjadřování je na úrovni pubertálního zakomplexovanýho dementa. Říkat o ženách, že jsou štětky? jsi drzej, neurvalej, nevychovanej a trapnej.
A k obsahu tvojí zprávy se vyjadřovat nemá smysl.

Rosťa
This comment was minimized by the moderator on the site

Přesně tak, už to fakt přehání..
Já ty jeho komenty ani nedokážu dočíst do konce, když vidim co píše za bláboly

asdf
This comment was minimized by the moderator on the site

Vykydáno ... podívejte se na ty dementy
Satano-propagandisté v akci.. Jen breč ty krávo Pořádně se div - za to máš zaplaceno a taková malá štětka jako tohle udělá pro penízky cokoli. Třeba bude satanistka A když né, tak alespoň může přece - a ráda - přispívat k ovlivňování mladé generace, která se tím nechává opíjet.
Normální osoba, soudná a inteligentní a s vlastní hlavou by dokonce ani nepřistopupila na tento charakter s odůvodněním, že to ovlivňuje nepříznivě mladou generaci, která potom vyhledává drogy, oblíká se tak, chová se tak.. To je všecko účel. Ona je svině, jelikož si za to nechala zaplatit., Za penízhe klidně bude lidem vykládat, aby se zabily ! No tak to je potom jasný, že tahle ubožačka bude nešťastná, že satanistické úchylárny jsou dolů...
Brzy je na řadě ona. Ona totiž je další případ toho, když wrestlerka neumí wrestling. Proto toho víc nažvaní a předvádí tím vykrucováním a ksichtěním.. Ona totiž nemá co nabídnout.
Ona totiž WWE si nakpoupila hromadu lidí, kteří neumí laautr nic v porovnání s tím co člověk sleduje v AEW a v dalších společnostech.
A Micki.. ta už poatří do starýho železa, divím se, že jí ještě přijaly někde po těch jejích výstupech a eskapádách ...
Zrovna ona je vykopávka, která měla asi zůstat už zakopaná

Honza
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat