Samoa Joe se vyjádřil ke svému zranění a návratu do ringu

Samoa Joe & Brock Lesnar

Samoa Joe byl mimo ring od února / februára loňského roku, kdy při natáčení reklamy WWE utrpěl silný otřes mozku. Joe byl ale konečně uschopněn k návratu a bude 22. srpna / augusta zápasit o NXT titul na placené akci NXT TakeOver: 36.

V podcastu After The Bell řekl, že po zranění si dal za cíl být hlavně zdravý a nevytvářel na sebe tlak nějakými plány pro návrat do ringu. Chtěl se vrátit až bude 100% zdravý.

„Držel jsem se jednoduchého pravidla, být zdravý. Lidé mají mnohdy tendenci své problémy příliš komplikovat a zhoršovat tím, že na sebe přidávají zbytečný tlak. Zaměřil jsem se prostě na to, abych byl zdravý. Žádná další očekávání, která bych na sebe kladl, žádné plány pro návrat do ringu. Neměl jsem žádná očekávání kromě návratu ke zdravému mozku a tělu.”

Samoa Joe také prozradil, že otřes mozku, který utrpěl se vymykal všemu, co dosud zažil.

„Byl to mnohem horší typ zranění, než jakým jsem předtím řešil. Vystrašilo to mě, vystrašilo to mnoho lidí, na kterých mi záleží. Chtěl jsem se vrátit až když budu v pořádku a budu se cítit dobře. Nechtěl jsem se vrátit na 70% nebo 60% svých možností.”

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat