Karl Anderson zareagoval na vyjádření Vince McMahona, že AEW není konkurence pro WWE

Karl Anderson

Vince McMahon během nedávného zveřejnění finančních výsledků WWE uvedl, že AEW nepovažuje za konkurenci. AEW, IMPACT a NJPW hvězda Karl Anderson zareagoval na toto vyjádření šéfa WWE.

To, co Vince McMahon řekl na adresu AEW bylo:

„Nepovažuji je za konkurenci způsobem, jakým jsem kdysi v minulosti považoval WCW, ani zdaleka ne. Nejsem si jistý, jaké jsou jejich plány pro investice, stejně jako jejich talenti, ale možná jim můžeme poskytnout další.”

Karl Anderson, který také pracoval ve WWE na Twitteru napsal, že dostává textové zprávy od několika členů hlavního rosteru WWE, kteří jsou v této společnosti nešťastní.

REKLAMA
 
 

DoporučujemeKomentáře (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

No tak to téměř ani nebyla reakce. S něčím takovým bych snad ani nevylejzal, jelikož se kdokoli jednodušše může zeptat KDO ?! A buď teda nabonzuje kámoše, protože to "prostě není nic tajnýho " když to někdo píše v smskách, tím pádem to je veřejné v dnešní době. Anebo by Carl neřekl nic a tím pádem potom jednodušše ze sebe udělá idiota, jelikož to potom může vykládat každej, že dostává od lidí zt WWE smsky, kde si každej stěžuje, přitom v WWE drží hubu.
Já to Andersonovi nevěřím už jen z toho důvodu, jakým to podal. A když už teda otevírá hubu a myslí si, že jako bude reagovat na Vince a jeho názor, tak mu ho měl vyvrátit anebo měl, rovnou říct jména a né , že "někdo píše" to je přece k smíchu..
A když se bojíš - tak drž hubu. Ovcí je dost, a po splnění účelů stejně jdou na porážku

Honza
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat