Zelina Vega o tom, proč se vrátila do WWE a možném babyface turnu

Zelina Vega

Zelina Vega byla v prosinci minulého roku propuštěna z WWE, ale nakonec se dohodla se společností na svém návratu. V rozhovoru pro Digital Spy prozradila důvod svého návratu.

Před pár dny jsme vás informovali, že její manžel Malakai Black (Aleister Black) tvrdí, že hlavním důvodem, proč se Zelina vrátila do WWE bylo to, že v té době byl ještě v této společnosti.

Zelina Vega uvedla v rozhovoru pro Digital Spy důvod svého návratu jako nedokončené záležitosti a touhu získat SmackDown Women's titul.

„Myslím, že víc než cokoliv jiného, WWE bylo vždy místo, kde jsem měla pocit, že mám nějakou nedokončenou práci. Říkala jsem si: 'Chci být šampionkou', je tolik věcí, které chcete dokázat a vrátit se.”

„Zaměřuji se na SmackDown Women's titul, uvidíme, kam mě to zavede. Po zápase Bianca vs. Sasha, kdoví, zda Bianca zůstane šampionkou nebo titul získá Sasha? Je mi to jedno, nemohu se dočkat té příležitosti.”


Navzdory své popularitě na Twitchi prozradila, že je pro ni mnohem jednodušší ztvárňovat heel charakter. Sice uvažovala o tom, že při návratu do WWE bude ztvárňovat babyface charakter, ale nakonec se rozhodla, že není správná doba na tuto změnu.

„Část ze mě si myslela, že až se vrátím, možná je čas být babyface. Ale také jsem měla pocit, že některé věci, které se v rámci příběhu vyvíjejí nebyli na to připravené. Doufám, že jednoho dne uvidíme i tuto moji stránku. Bude to však velmi odlišné, protože ani já nevím, jak vypadá. Budeme to muset společně zjistit.”


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky