Zákulisní informace o heelturnu Becky Lynch na SummerSlamu

Už jsme vás informovali, že to byl nápad Vince McMahona, že Becky Lynch za 27 sekund porazila Belair v zápase o titul na SummerSlamu. Pokud jde ale o její heelturn, tak s tím přišla přímo Becky Lynch.

Informoval o tom dnes Wrestling Observer, který potvrdil, že o heelturn požádala sama Becky Lynch. WWE se rozhodla vyhovět její žádosti, a tak na SummerSlamu došlo k jejímu heelturnu, přičemž původně se měla vrátit až za několik týdnů, ale jelikož Sasha Banks nemohla nastoupit na zápas, tak se WWE rozhodla její návrat urychlit.

Becky Lynch má mít ve SmackDownu pozici TOP heel hvězdy, ale uvidíme, jestli to fanoušci příjmu. Již v roce 2018 se WWE pokusila o její heelturn, ale ten fanoušci absolutně odmítli, což vedlo k tomu, že se z ní nakonec stala TOP babyface hvězda.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

KabanRkO uveřejnil komentář v Brock Lesnar bude přidán do WWE 2K25
Tak to opravdu čumím, že tento profil ještě běží! Po tolika letech ? J...
Tenhle šašek je stejný šašek jako Bartoš z Pirátů ...
Turnaje od AEW nezklamou, za mě velká pochvala. Bezvadný večer plný a...
No jo ale všimli jste si že od té doby R-Truth už dlouho nebyl v ringu...
LGs uveřejnil komentář v Kdy WWE schválila návrat Brocka Lesnara?
Ano na 3-4 roky podepsal kontrakt. Těším se na Bron vs Brock ? na WM42...

Reklama

Těšíte se na návrat AJ Lee do WWE?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky