WWE plánuje na WrestleManii 34 uskutečnit WWE Championship zápas - AJ Styles (c) vs. Shinsuke Nakamura.

Dave Meltzer včera uvedl, že s největší pravděpodobností AJ Styles prohraje a Nakamura získá titul. Ztráta titulu na WM 34 podle Meltzera může zároveň potvrdit, že ho čeká přesun do RAW.

WWE bude chtít po WM 34 změnit obsazení rosterů, aby mohla připravit nové zápasy a příběhy, protože fanoušky už nebaví sledovat zápas Styles vs. Owens, Styles vs. Zayn a tak podobně.

Pokud bude Styles po ztrátě titulu na WM 34 přesunut do RAW, bude modrá show potřebovat novou TOP hvězdu a tou by podle Meltzera mohl být Seth Rollins, ale to je zatím jen spekulace.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#5 2018-03-11 23:51
Ballor club a aj vs shield k toMu heelturn pre shieldakov (hlavne roman to potrebuje)
Odpovědět
 
 
P P +10
#4 2018-03-11 21:03
Já to říkám pořád pro mě má WWE dvě top hvězdy a to jsou AJ Styles a Seth Rollins. Myslím, že oba by se vyjímaly na starých obaclech Smackdown vs RAW. Chtěl bych jednou třeba na WM vidět zápas AJ Styles WWE Champion vs Seth Rollins WWE Universal champion nebo jenom jejich zápas bez titulů.
Odpovědět
 
 
Cuniceq Cuniceq +17
#3 2018-03-11 20:00
Cituji Mišák:
TOP hvězda Seht Rollins:)))))))))))) pamatuju dobu, kdy TOP hvězdy byly Hogan, STing, Piper, Sid, Vader atd..a ted Rollins:))))))))))))))))))))))) WWE :)))))))))


Tak si pořiď Network a přestaň psát taková ho....
Doba se změnila. Roky plynou, v ringu nemůžou být 60 letý borci co jsou rádi že se hýbou.
Od toho zde máš network aby si mohl zavzpomínat na "zlaté" časy a nepsat zde hovínka jako tyto.
cc
Odpovědět
 
 
SR SR +24
#2 2018-03-11 19:32
Rollins je tam jeden z nejlepších...Cituji Mišák:
TOP hvězda Seht Rollins:)))))))))))) pamatuju dobu, kdy TOP hvězdy byly Hogan, STing, Piper, Sid, Vader atd..a ted Rollins:))))))))))))))))))))))) WWE :)))))))))
Odpovědět
 
 
Mišák Mišák -35
#1 2018-03-11 19:07
TOP hvězda Seht Rollins:))))))) ))))) pamatuju dobu, kdy TOP hvězdy byly Hogan, STing, Piper, Sid, Vader atd..a ted Rollins:))))))) )))))))))))))))) WWE :)))))))))
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde