CM Punk by chtěl vidět návrat AJ Lee do profesionálního wrestlingu

AJ Lee & CM Punk

CM Punka už dnes na placené akci AEW All Out čeká návrat do akce, protože bude mít první zápas od svého odchodu z WWE v roce 2014. Jeho manželka AJ Lee je ale v jiné situaci.

Nedávno jsme vám přinesli vyjádření CM Punka k spekulacím o návratu AJ Lee do ringu, přičemž prozradil, proč se tak nestane.

„Chci jen říct, že ne. Jen kvůli jejímu krku. Důvod, proč přestala zápasit, je její krk. Má krk ve špatném stavu. Nechtěl bych, aby ohrozila své zdraví a ona také ne, takže s tou fámou hned teď skoncujeme.”

Když se objevil v Moose Maggie Show, tak opět dostal otázku týkající se návratu jeho manželky, přičemž zopakoval, že se to zřejmě nestane, ale zároveň dodal, že on by ji velmi rád opět viděl v ringu.

„Rád bych to viděl. Tuto otázku dostávám vždy, když dělám nějaký rozhovor. Moc by se mi to líbilo a myslí, že ona by to chtěla udělat. Já ale ne, protože má krk ve špatném stavu. Ženy mají mnohem kratší kariéry na plný úvazek v profesionálním wrestlingu než muži. Soustředí se na to, co právě teď dělá, a to je psaní scénářů. Pracuje na milionu různých projektů, které jsou různého zaměření. Myslím, že by zvažovala myšlenku návratu, ale teď to nemůže vstoupit do jejího slovníku. Je velmi zaměřena na filmové scénáře a televizní adaptaci knihy, na níž pracuje.”

DoporučujemeKomentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Bože, jen to ne, totální bullshit typ zápasu. Radši ať vymyslí něco kr...
Však ani sám Shane se nedokázal postavit ...
Jistě ona to má díky pár zápasu a během chvíle co se objeví hned má zá...
jan kubinec uveřejnil komentář v Známe datum vydání videohry AEW Fight Forever
konecne dobra sprava pre fanusikov AEW. ...
Z té holky je pořád děcko, asi po tom všem co prožila moc rozumu nepob...

Reklama

Líbí se vám nový Undisputed WWE Universal titul?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky