Náznaky možného přesunu Brocka Lesnara a jeho účasti na Extreme Rules

Brock Lesnar se sice nezúčastnil včerejšího vysílání SmackDownu, ale došlo k několika zajímavým náznakům týkajících se jeho osoby.

Nejprve Kayla Braxton v rozhovoru s Paulem Heymanem uvedla, že má zdroje, které jí naznačily, že Brock Lesnar by mohl být během letošního draftu přesunut do RAW. Heyman se toto její tvrzení snažil bagatelizovat a zpochybnil její zdroje.

V dalším segmentu zase došlo k náznaku, že Brock Lesnar by se mohl objevit příští neděli na placené akci WWE Extreme Rules, aby zasáhl do zápasu Romana Reignse (c) a Finna Bálora o Universal titul.

Pokud jde o přesun Brocka Lesnara během draftu do RAW, tak je třeba poznamenat, že jeho profil je od návratu na SummerSlamu stále součástí rosteru RAW a nikdy nebyl přesunut do SmackDownu.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!
R - Truth, alias Ron Kilikngs z TNA, pod tímto jménem tam vystupoval, ...
Už hodně dlouhou dobu, víc jak 10 let, se děje to, že talentování zápa...
Jirka uveřejnil komentář v Dohoda s WWE se zatím Netflixu moc nevyplácí
Viděl jsem včerejší Smackdown a nebylo to nic co bych potřeboval vidět...

Reklama

Kdo z letošních vítězů Money in the Bank Ladder zápasů bude podle vás úspěšný při zpeněžení kufříku?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky