WWE Draft 2021: Kompletní výsledky z druhé části

WWE Draft 2021

Během včerejší epizody show RAW pokračoval letošní WWE Draft, který začal minulý pátek v show SmackDown.

Kompletní výsledky ze včerejšího WWE draftu v show RAW:

První kolo:

SmackDown Women's Champion Becky Lynch – byla draftovaná do RAW

SmackDown Tag Team Champions The Usos – byli draftováni do SmackDownu

Bobby Lashley – byl draftován do RAW

Sasha Banks – byla draftovaná do SmackDownu

Druhé kolo:

Seth Rollins – byl draftován do RAW

Intercontinental Champion King Nakamura (with Rick Boogs) – byli draftováni do SmackDownu

United States Champion Damian Priest – byl draftován do RAW

Sheamus – byl draftován do SmackDownu

Třetí kolo:

AJ Styles & Omos – byli draftováni do RAW

Shayna Baszler – byla draftovaná do SmackDownu

Kevin Owens – byl draftován do RAW

Xia Li – byla draftovaná do SmackDownu

Čtvrté kolo:

The Street Profits – byli draftováni do RAW

The Viking Raiders – byli draftováni do SmackDownu

Finn Bálor – byl draftován do RAW

Ricochet – byl draftován do SmackDownu

Páté kolo:

Karrion Kross – byl draftován do RAW

Humberto Carillo & Angel Garza – byli draftováni do SmackDownu

Alexa Bliss – byla draftovaná do RAW

Cesaro – byl draftován do SmackDownu

Šesté kolo:

Carmella – byla draftovaná do RAW

Ridge Holland – byl draftován do SmackDownu

Gable Steveson – byl draftován do RAW

Sami Zayn – byl draftován do SmacDownu

Dodatečný Draft během RAW Talk:

RAW

Dana Brooke

Dolph Ziggler & Robert Roode

Jaxson Ryker

Veer

Liv Morgan

Mia Yim

Tamina

Tegan Nox

Shelton Benjamin & Cedric Alexander

The Miz

SmackDown

Jinder Mahal & Shanky

Natalya

Shotzi


Kompletní výsledky z pátečního WWE Draftu:

První kolo:

Universal Champion Roman Reigns - byl draftován do SmackDownu

Big E - byl draftován do RAW

Raw Women's Champion Charlotte Flair - byla draftovaná do SmackDownu

Bianca Belair - byla draftovaná do RAW

Druhé kolo:

Drew McIntyre - byl draftován do SmackDownu

RAW Tag Team Champions RK-Bro (Randy Orton & Riddle) - byli draftováni do RAW

The New Day (Kofi Kingston & Xavier Woods) - byli draftováni do SmackDownu

Edge - byl draftován do RAW

Třetí kolo:

Happy Corbin & Madcap Moss - byli draftováni do SmackDownu

WWE Women's Tag Team Champions Rhea Ripley & Nikki A.S.H. - byly draftované do RAW

Hit Row (Isaiah "Swerve" Scott, Top Dolla, Ashante "Thee" Adonis & B-Fab) - byli draftováni do SmackDownu

Keith "Bearcat" Lee - byl draftován do RAW

Čtvrté kolo:

Naomi - byla draftovaná do SmackDownu

Rey & Dominik Mysterio - byli draftováni do RAW

Jeff Hardy - byl draftován do SmackDownu

Austin Theory - byl draftován do RAW

Dodatečný Draft během Talking Smack:

RAW

Akira Tozawa

Alpha Academy (Otis & Chad Gable)

Apollo Crews & Commander Azeez

Doudrop

Drake Maverick

John Morrison

Nia Jax 24/7 Champion Reggie

R-Truth

T-BAR

Zelina Vega

SmackDown

Aliyah Drew

Gulak

MACE

Mansoor

Mustafa Ali

Toni Storm

REKLAMA
Mobilni Telefony Notebooky Herni Konzole
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

To stejný už jsem cetl asi 5 let zpátky... Zlatý časy kdy bylo v show ...
Tak toto nebolo len podla PWInsidera ale podla všetkých WM 35 pyro d...
Návrat do TNA jako Brother Nero a potom i jako Willow.
LegendKiller uveřejnil komentář v AEW Dynamite (10.04.2024)
Šlo by udělat něco s videem? Píše to že video nebylo nalezeno.

Reklama

Jak dlouho bude podle vás trvat vládnutí Undisputed WWE šampiona Codyho Rhodese?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky