Server Fightful zveřejnil informace o platnosti kontraktů několika hvězd a osobnosti ze světa profesionálního wrestlingu.

WWE

Mauro Ranallo: červen / jún 2019

Kevin Owens: duben / apríl 2023

Paige: 2019

Big Show: jaro 2021

Mandy Rose: konec roku 2020

The Miz: 2022

Stephanie McMahon: 07. říjen / október 2019 (jde o kontrakt pro TV charakter)

Mojo Rawley: 2020

Dr. Chris Amann: říjen / október 2018

NJPW/ROH

Young Bucks: do 2018

Kenny Omega: leden / január 2019

Jim Ross: leden / január 2019 (s AXS)

Josh Barnett: leden / január 2019 (s AXS)

Jay Lethal: do 2018

Shane Taylor: do 2018

Michael Elgin: leden / január 2020

Kota Ibushi: freelancer, tedy nezávislý pracovník, pracující na volné noze

Impact Wrestling

Moose: červenec / júl 2020

Lucha Underground

Pentagon: klauzule pro 4. sérii

Fenix: klauzule pro 4. sérii

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2018-09-10 12:20
Big show tak dlouho, to jsem nečekal tak doufám že se brzy vrátí.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde