A je to tady zase! CM Punk se pustil do Jona Moxleyho a Chrise Jericha

CM Punk vs. Jon Moxley

Už se mohlo zdát, že situace CM Punka v AEW se začíná uklidňovat a existovala naděje, že by mohlo dojít k vyřešení neshod mezi CM Punkem a dalšími členy rosteru této společnosti.

Po včerejšku je však všechno opět jinak, jelikož CM Punk zveřejnil na svém Instagramu příspěvek, ve kterém zareagoval na tvrzení Davea Meltzera, že nechtěl prohrát svůj titul AEW World šampiona s Jonem Moxleym v létě loňského roku, kdy si zranil nohu.

Meltzer tvrdí, že Punk odmítal tento plán až do doby, kdy Tony Khan rozhodl, že to udělají.

„Ještě jsem nedostal povolení vrátit se do ringu. Pak bylo v plánu zápasit na PPV. Seděl jsem a poslouchal plán Moxleyho z filmu Rocky III. Vysvětlil jsem mu, že jsem nikdy neviděl tento film. Můj názor byl, že tento nápad je k ničemu, ale pokud by to šéf chtěl, udělám cokoliv. Řekl [Moxley], že se mnou neprohraje. Nikdy jsem nezažil, že by se mnou někdo odmítl prohrát. Jen jsem se zasmál. Zeptal jsem se Tonyho Khana, jestli je to, co chce. Řekl ano. Je to šéf, takže jsem souhlasil, ale nejprve jsem měl být uschopněn. Stále mi ale říkali, že to může být jen squash, takže jsem nemusel být uschopněn. Bylo mi to nasmích. Mé zdraví je důležitější.

Dave Meltzer je lhář. Chris Jericho je lhář a poskok. Byly plány, ale plány se vždy mění, ale už nikdy nebudu klást společnost nad mé zdraví.”

Netrvalo dlouho a CM Punk svůj příspěvek odstranil, ale už se začal šířit internetem.

Jeho vyjádření na adresu Jona Moxleyho ale především Chrise Jericha dávají tušit, že situace v šatně této společnosti stále není přívětivá pro návrat CM Punka.

Punk zřejmě obviňuje Jericha ze šíření těchto zákulisních informací, přičemž to byl právě Jericho, kdo měl v šatně AEW označit CM Punka za rakovinu a dát příslib, že udělá všechno proto, aby se už nikdy nevrátil.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

BORK LASER uveřejnil komentář v Pondělní show WWE RAW dostala novou znělku
No tohle by bylo mnohemlepší https://www.youtube.com/watch?v=gDjMZvYWU...
Pokud je známo, tak každý je zodpovědný za své jednání a k čemu by byl...
Tvle tady někdo zapoměl, že Raman alias Joe je stále sledován ohledně ...
Článek je nezajímavý stejně jako CMPunk proto Vám sem hodím radši rece...

Reklama

Potěšil vás návrat CM Punka do WWE?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky