Co řekl CM Punk v obávaném rozhovoru pro ESPN?

CM Punk

Včera byl zveřejněn avizovaný rozhovor CM Punka pro ESPN, který ale ani zdaleka nezpůsobil tolik kontroverze, jak se původně očekávalo.

Je to zřejmě i z důvodu, že všechny strany zákulisního incidentu na AEW All Out podepsaly dohodu o mlčenlivosti, takže CM Punk tohoto v rozhovoru nemohl říct mnoho.

Prozradil ale například to, že se omluvil Tonymu Khanovi za to, do jaké pozice ho dostal svým chováním na tiskovce po AEW All Out. Dokonce uznal, že celou situaci řešil nesprávným způsobem, ale byl naštvaný a frustrovaný z toho, jaké nepravdy se o něm šířily a že se opět zranil.

Punk narážel na to, že v zákulisí AEW kolovala fáma, že požádal Tonyho Khana, aby byl Colt Cabana v rámci společnosti degradován, což ale on odmítá.

The Elite byli podle CM Punka ti, kteří tuto fámu šířili, což vedlo k tomu, že se jejich vztah výrazně narušil.

V rozhovoru také potvrdil, že od incidentu neměl možnost s The Elite mluvit, i když on o to usiloval, ale pokaždé, když se některého z členů The Elite snažil kontaktovat, tak se mu ozval právník s tím, aby to nedělal.

Dokonce mu bylo řečeno, že to nikdy nepovede k tomu, aby se to využilo v rámci příběhu k budování jejich zápasů. CM Punka mrzí, že je označován za toho špatného, i když podle jeho přesvědčení se pouze brání.

Pokud jde o problémy s „Hangmanem“ Adamem Pagem, tak ty podle CM Punka začaly, když Page šel mimo scénář během jejich proma v show AEW Dynamite a vytáhl na něj fámy, které nebyly pravdivé.

To naštrbilo jeho důvěru před jejich zápasem, přičemž Page mu měl v zápase uštědřit úder, kterým mu vyrazil zub a Punk naznačil, že to zřejmě udělal schválně.

Nick Jackson z The Young Bucks dal po zveřejnění tohoto rozhovoru jasně najevo, na čí straně stojí, když zveřejnil na Instagramu níže uvedenou fotografii s popisem:

„Nejenže je dobrý ve wrestlingu, ale je to ještě lepší člověk.” napsal Jackson.

CM Punk se vrátí do ringu AEW už dnes během premiérové show AEW Collision, pro kterou je inzerován tento line-up:

• Miro se vrací do akce.

• Wardlow vs. Luchasaurus

• Ruby Soho & Toni Storm vs. Sky Blue & Willow

• Buddy Matthews vs. Andrade El Idolo

• CM Punk & FTR vs. Jay White, Juice Robinson, & Samoa Joe


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky