Jon Moxley prozradil, co mu Vince McMahon řekl v jejich posledním rozhovoru

Vince McMahon & Jon Moxley

Jon Moxley patří k největším hvězdám současného rosteru AEW a dokonce se nedávno stal AEW International šampionem, což jen dokazuje, že Tony Khan má v něj důvěru.

Moxley byl kdysi znám jako Dean Ambrose ve WWE a v nedávném rozhovoru pro ESPN prozradil, co mu Vince McMahon řekl v jejich posledním společném rozhovoru před odchodem z WWE.

Vince přiznal, že WWE brala Moxleyho jako samozřejmost, což byla chyba.

„Jsem velmi hrdý na naši práci, na naši pracovní morálku a na to, jakou máme úroveň a jakým způsobem svou práci děláme. Být jedním z těch, na které je spolehnutí, kteří jsou vždy k dispozici, má tu nevýhodu, že je velmi snadné vás brát jako samozřejmost. Při posledním rozhovoru s Vincem McMahonem mi na rovinu řekl, 'brali jsme tě jako samozřejmost'. Je to těžká práce, protože mám spoustu zkušeností, spousta věcí je mi důvěrně známá a pohodlně dělám věci, které spoustu jiných lidí mohou vyděsit.”

Moxley dal už několikrát najevo, že návrat do WWE nemá v plánu a působení v AEW mu vyhovuje. Zápasy, jaké má v této společnosti a kreativní svobodu by mu WWE nikdy neposkytla.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky