Novinka o budoucnosti Paula Wighta (Big Showa) v AEW

Paul Wight (kdysi známý jako Big Show) v dohledné době neodejde z AEW. Ačkoli se tento bývalý obr z WWE v posledních měsících téměř neukázal, AEW s ním v tichosti uzavřela nový kontrakt, aby si ho udržela ve svých řadách.

Podle Fightful zdroje z AEW potvrdily, že jeho kontrakt měl vypršet na začátku tohoto roku. Měl však souhlasit s novým kontraktem a zůstane v All Elite Wrestling.

Na jak dlouhé období podepsal nový kontrakt není v tuto chvíli známo, ale uvnitř společnosti panuje přesvědčení, že Wight zůstává v AEW na ještě dlouhou dobu.

Wight již dříve v jednom rozhovoru uvedl, že plánuje strávit poslední roky své wrestlingové kariéry v AEW. Ačkoli nikdy zcela nevyloučil návrat do ringu, v poslední době se objevilo jen velmi málo informací o jeho možném návratu do ringu.

Od svého příchodu do AEW v roce 2021 působil Wight v rámci společnosti v různých rolích v zákulisí i na obrazovce, včetně komentování, rozhovorů, speciálních vystoupení a příležitostných zápasů.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama