Undertaker zrušil plánovaný příběh pro Michelle McCool

Michelle McCool & Undertaker

Manželka Undertakera a bývalá WWE Divas šampionka Michelle McCool, nepatřila k těm, kdo by využíval vliv svého manžela na prosazení svých cílů.

Bývalý writer WWE, Freddie Prinze Jr., si ale dobře pamatuje na to, jak Undertaker zasáhl do připravovaného příběhu a zrušil ho, protože se jeho manželce nelíbil.

Byl připraven dlouhodobý příběh, který měl vést k zápasu Beth Phoenix vs. Kharma na WrestleManii 27. V souvislosti s tím přišel Freddie Prinze Jr. koncem roku 2010 s příběhem, který zahrnoval prohru a ztrátu titulu Michelle McCool na placené akci Royal Rumble 2011.

Tento příběh nejprve odsouhlasil i Michael Hayes a líbil se také Stephanie McMahon, nicméně poslední slovo má Vince McMahon, za kterým přišel Undertaker a řekl mu, že jeho manželce se tento nápad nelíbí, tak došlo k jeho zrušení.

Freddie Prinze Jr. si teprve po čase uvědomil, že ženské hvězdy mnohem citlivěji vnímaly ztrátu titulu z důvodu mnohem menšího prostoru ve vysílání shows.

Michelle McCool nechtěla přijít před WrestleManii o titul, což by pochopitelně znamenalo, že by se dostala do ústraní, jelikož v plánu bylo budovat zápas Beth Phoenix vs. Kharma na WrestleManii 27.

McCool o titul přišla na Survivor Series 2010, ale za jiných podmínek, než se původně plánovalo. Zápas Phoenix vs. Kharma se vůbec neuskutečnil a na kartě WM 27 nebyl žádný ženský zápas.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

BORK LASER uveřejnil komentář v Pondělní show WWE RAW dostala novou znělku
No tohle by bylo mnohemlepší https://www.youtube.com/watch?v=gDjMZvYWU...
Pokud je známo, tak každý je zodpovědný za své jednání a k čemu by byl...
Tvle tady někdo zapoměl, že Raman alias Joe je stále sledován ohledně ...
Článek je nezajímavý stejně jako CMPunk proto Vám sem hodím radši rece...

Reklama

Potěšil vás návrat CM Punka do WWE?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky