SPOILER: Hlavní tahák SummerSlamu se proměnil na demoliční derby

Brock Lesnar

Upozornění: Tento článek prozrazuje informace z placené akce WWE SummerSlam.

Hlavním tahákem dnešního SummerSlamu byl Undisputed WWE Universal Championship Last Man Standing Match – Roman Reigns (c) vs. Brock Lesnar.

Fanoušci nebyli nadšeni, když byl tento zápas oznámen, ale nakonec šlo o nejlepší zápas celého eventu, i když to spíše připomínalo demoliční derby.

Od totálně zničného ringu až po neúspěšný pokus Theoryho dostat se ke zpeněžení svého Money in the Bank kufříku si Roman Reigns dokázal najít způsob, jak udržet Lesnara na zemi, než rozhodčí počítal do deseti.

Vládnutí Reignse tak pokračuje a jeho dalším vyzyvatelem bude Drew McIntyre, se kterým bude mít zápas 3. září / septembra na placené akci WWE Clash At The Castle.

REKLAMA
Mobilni Telefony Notebooky Herni Konzole
 
 

Komentáře (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Nebýt Lesnara tak mě ten zápas ani nebaví, Reigns prakticky nic nepředvedl co mě celkem mrzí. Mohl to být opravdu pořádný zápas kdyby něco předvedl, neříkám že by neudělal superman punch a spear to jo ale to je pomalu všechno co dokázal za celí zápas pro mě je dost nudný. Osobně by jsem byl rád kdyby dostal WWE a Universal titul někdo jiný někdo kdo něco předvede.

Joker
This comment was minimized by the moderator on the site

Nejdem sa zastávať Romana, nepatrím k jeho veľkým fanúšikom, ale myslím, že toto nie je tak úplne jeho problém, skôr booking, aký dostáva Lesnar. On často má zápasy, kde svojich súperov ničí, dominuje a k ničomu nepúšťa. Spomeňme na jeho match s Johnom či ten "zápas" s Viperom. Myslím, že Orton nemusí nikomu dokazovať, že vie spraviť solídny match, ale to, čo mu bolo dovolené s Lesnarom bolo k smiechu.
Mňa osobne prekvapilo, že na to, ako sa z Romana dlho buduje TOP wrestler, tak ho naozaj Lesnar včera totálne zničil a pre mňa vôbec nepôsobí ako relevantný šampión. Ak má naozaj mať zápas s The Rockom, tak takto jeho momentum zrovna nechránia tým najlepším spôsobom.

Ribbon
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.
To stejný už jsem cetl asi 5 let zpátky... Zlatý časy kdy bylo v show ...
Tak toto nebolo len podla PWInsidera ale podla všetkých WM 35 pyro d...
Návrat do TNA jako Brother Nero a potom i jako Willow.

Reklama

Který zápas na placené akci AEW Double or Nothing 2024 byl podle vás nejlepší?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky