Bývalý WWE šampion o novém vedení WWE: Budou v pohodě. HHH a Stephanie vědí vše, co potřebují

Triple H & Stephanie McMahon

Včera jsme vám přinesli vyjádření bývalého šampiona WWE, Alberta Del Ria, na odchod Vince McMahona z WWE.

V rozhovoru pro server SPKD vyjádřil přesvědčení, že fanoušci by neměli po odchodu Vince McMahona říkat, že je WWE lepší, ale jiná.

„Abych byl upřímný, nejsem tam, takže nemám prostor srovnávat jedno vedení s druhým, protože jsem tam byl jen tehdy, když to měl na starosti Vince McMahon. Jsem si však jist, že je to fantastické. Četl jsem komentáře od fanoušků a od samotných wrestlerů, jak jsou šťastní a myslí si, že se věci zlepšují.”

„Myslím si, že je to pro Vince McMahona poněkud nespravedlivé, protože teď, když je pryč, někteří lidé říkají, že je všechno lepší. Myslím, že je to nespravedlivé. Neměli by říkat, že je to lepší. Měli by jen říci, že je to jiné, protože tomu tak je. Není to lepší ani horší, je to jiné. Je to prostě jiné.”

Přestože Del Rio se v minulosti několikrát slovně pustil do Triple He, tak nepochybuje o tom, že WWE je v dobrých rukou.

„Budou v pohodě. Řídí to Triple H a Stephanie McMahon. Vědí vše, co potřebují vědět o profesionálním wrestlingovém byznysu a mají také nové a svěží nápady. Znají všechna tajemství. Byli vedle boha Wrestlingu, Vince McMahona, takže se to od něj naučili.”

„Naučili se naprosto vše, co se naučit potřebovali, a navíc mají své vlastní nápady. Mají velký talent. Mají spoustu peněz! Budou pokračovat ve velkých věcech. Každý to vidí. Jejich sledovanost stoupá. S produktem jsou fanoušci spokojeni. Takže, jak se říká, změny jsou vždy dobré. Samozřejmě, že nám bude chybět Vince McMahon. Nikdo nikdy nebude jako Vince McMahon.”


Komentáře (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Měl taky zmínit ty videa ve kterých urážel nejen Vince, ale hlavně Huntera i Steph. Sype si teď popel na palici protože o něj nikdo nestojí po tom co předvedl, lidi nezapomínaj. Ubožák

Ross
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Jo aha a Dolph už netáhl ? to jsou kecy.
admin uveřejnil komentář v WWE RAW (11.09.2023)
Bohužel, starý server, kde byla videa již nefunguje, hledáme nové možn...
NiaJax uveřejnil komentář v WWE RAW (11.09.2023)
Škoda toho, že tu máte nový přehrávač.. video se dost seká a je to tak...
Ty si niekedy skôr skús prečítať viac, než je nejaký výsledok z vyhľad...
Sorry ale není to ona ale on. Sonny Kiss je americký profesionální záp...

Reklama

Který zápas na placené akci AEW WrestleDream 2023 byl podle vás nejlepší?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky