Babyface nebo heel? Becky Lynch v tom má jasno

Becky Lynch je od SummerSlamu mimo ring, jelikož během zápasu utrpěla zranění ramene, avšak zápas řádně dokončila.

Po zápase dostala oficiálně babyface turn a očekává se, že až se vrátí, tak bude opět ztvárňovat gimmick The Man.

V nedávném rozhovoru Becky Lynch prozradila, že o chystaném babyface turnu věděla, protože s ní o tom mluvil Triple H, který vzhledem k tomu, jak silnou podporu měla ze strany fanoušků považoval tento krok za správný.

V rozhovoru pro New York City Advertising Week však Becky Lynch přiznala, že mnohem raději ztvárňuje heel charakter, protože je zde větší svoboda a je to oboustranně výhodná situace, ať už vás lidé mají rádi nebo ne.

„Myslím si, že lidská povaha je obecně taková, že nechceme mít lidi rádi, alespoň na Twitteru. Takže máte tolik svobody, že můžete dělat cokoli, můžete se bavit. Pokud vás lidé nemají rádi, 'tak fajn, svou práci si dělám dobře'. ... Je to v tomto směru mnohem jednodušší a zábavnější.”

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

KabanRkO uveřejnil komentář v Brock Lesnar bude přidán do WWE 2K25
Tak to opravdu čumím, že tento profil ještě běží! Po tolika letech ? J...
Tenhle šašek je stejný šašek jako Bartoš z Pirátů ...
Turnaje od AEW nezklamou, za mě velká pochvala. Bezvadný večer plný a...
No jo ale všimli jste si že od té doby R-Truth už dlouho nebyl v ringu...
LGs uveřejnil komentář v Kdy WWE schválila návrat Brocka Lesnara?
Ano na 3-4 roky podepsal kontrakt. Těším se na Bron vs Brock ? na WM42...

Reklama

Těšíte se na návrat AJ Lee do WWE?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky