Je Triple H důvodem, pro který se Brock Lesnar chystá skončit?

Triple H & Brock Lesnar

Před několika týdny se objevila informace o tom, že Brock Lesnar zvažuje po WrestleManii 39 ukočnit své působení ve WWE. Je za tím booking Triple He?

Na internetu se objevily dohady, že Brock Lesnar se možná rozhodl pro odchod do důchodu, protože od doby, kdy Triple H převzal kreativní řízení, tak už není tak dominantní hvězdou, jakou byl kdysi.

Někteří fanoušci poukazují na to, že pod vedením HHH přišel Lesnar o svou dominanci v zápasech často táhne za kratší konec.

Tomu ale naprosto nevěří WWE Hall of Famer Kurt Angle, který se v rozhovoru pro Rewind Recap Relive vyjádřil k této situaci.

Zatímco Angle věří, že Brock Lesnar je na odchodu do důchodu, tak vůbec nevěří tomu, že by důvodem byl Triple H.

„Triple H je skvělý lídr. Je to skvělý šéf. Nemám s ním problém. Myslím, že s ním nikdo nemá problém. Vince byl jiný, to ano. Vince byl jedinečný. Byl jediný svého druhu, nikdo jiný jako on neexistuje, velmi mu záleželo na jeho talentech, tak jako v případě Triple He.”

„Chci tím říct, že nebudu útočit na Triple He, protože pokud by někdo chtěl nahradit Vince, byli by to Triple H a Stephanie a to je v podstatě to, co udělali. Takže si nemyslím, že Triple H je důvodem, proč Brock odchází do důchodu. Ani na vteřinu tomu nevěřím. Věřím, že Brock má toho dost. Je připraven skončit. Je připraven odejít do důchodu.”

Angle také poukázal na to, že Brock Lesnar během své kariéry v UFC a WWE vydělal spoustu peněz, takže může kdykoli skončit, protože on a jeho rodina jsou zabezpečení.

Wrestling Observer tvrdí, že pouze Vince McMahon, Nick Khan a Triple H vědí, co bude s Brockem Lesnarem po WrestleManii 39.DoporučujemeKomentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Však ani sám Shane se nedokázal postavit ...
Jistě ona to má díky pár zápasu a během chvíle co se objeví hned má zá...
jan kubinec uveřejnil komentář v Známe datum vydání videohry AEW Fight Forever
konecne dobra sprava pre fanusikov AEW. ...
Z té holky je pořád děcko, asi po tom všem co prožila moc rozumu nepob...
Nechci nějak prudit ale máte v článku chybu že Becky Lynch chce zápasi...

Reklama

Jak dlouho bude podle vás ještě trvat vládnutí Undisputed WWE Universal šampiona Romana Reignse?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky