WWE a Vince McMahon čelí žalobě za rasismus a diskriminaci

Vince McMahon za poslední období čelí poměrně velkému množství žalob a nyní si může přidat další. WWE a Vince McMahon totiž čelí žalobě od bývalé writerky jménem Britney Abrahams.

Ve své žalobě tvrdí, že byla ve WWE svědkem rasistického chování, vůči kterému se ohradila a za to byla propuštěna.

Ve scénáři WWE se měly například objevovat texty jako například „Uh-Uh! Don’t make me take off my earrings and beat your ass!” pro Biancu Belair nebo to, že Apollo Crews měl mluvit se „stereotypickým a přehnaným nigerijským přízvukem”.

Dokonce tvrdí, že byl napsán scénář, ve kterém měl muslimský wrestler prozradit, že „stojí za útoky z 11. září”.

Britney Abrahams tvrdí, že když se vůči tomuto všemu ohradila, tak byla v dubnu loňského roku propuštěna, přičemž do společnosti přišla v roce 2020.

WWE přitom jako oficiální důvod jejího propuštění uvedla, že si vzala speciální židli z WrestleManie, ale Abrahams tvrdí, že to byla běžná praxe a žádný „bílý writer” za to nikdy nebyl ani potrestán natož propuštěn.

Bývalá zaměstnankyně WWE požaduje opětovné uvedení do své pracovní pozice, finanční náhradu škody, deklaratorní rozsudek a soudní příkaz, který by obžalovaným bránil pokračovat v takovém nezákonném jednání.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Pořád čtu už několik let že se něco ve WWE prozradilo o plánech pro n...
Však na WM 30 nešel o světový titul ani reigns ani brock
Jaký má smysl dávat videa typu že někdo někde je na veřejnosti a pod...
Jirka uveřejnil komentář v Velký spoiler ze včerejší show WWE RAW
Nechápu proč by to mělo být na velký spoiler když tam šaškoval D. Myst...
Nemáte chybu u počtu eliminací od Shayny Baszler? V daném zapase bylo ...

Reklama

Který z nových šampionů po WrestleManii 41 budou mít podle vás nejdelší vládnutí?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky