Byl odhalen původní plán pro návrat Alexy Bliss do WWE

Alexa Bliss

WWE už minulý týden začala s kvalifikací na mužský i ženský Money in the Bank Ladder Match. Zdá se, že jednu hvězdu musela z účasti na tomto eventu nečekaně vyškrtnout.

Server WNW totiž zjistil, že Alexa Bliss měla naplánovanou účast na tomto eventu, avšak nevíme, zda měla být přímo účastnicí ženského Money in the Bank Ladder zápasu.

Plány pro její návrat do ringu se však změnily poté, co zjistila, že je těhotná. To, že se připravovala na návrat do ringu WWE, potvrdila i ona sama v rozhovoru pro The Messenger.

„Připravovala jsem se na svůj návrat do ringu a měla jsem opravdu velké křeče. Přišlo mi to divné. Tak jsem se prostě rozhodla, že si udělám test, a pak jsem si řekla: 'A sakra'.”

V rozhovoru také prozradila, že WWE prodloužila její kontrakt o dobu, co bude mimo, přičemž uvedla, že pravděpodobně měsíc po porodu se vrátí do gymu a začne se připravovat na návrat do ringu.

„WWE mi prodloužila kontrakt, takže se v podstatě vrátím, až budu připravena. Pravděpodobně měsíc po porodu se vrátím do gymu a začnu se připravovat na to, jak bude vypadat můj návrat do ringu.”


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky