Co je důvodem nespokojenosti v zákulisí WWE ohledně nových titulů?

Už jsme vás informovali o tom, že nový Undisputed WWE Universal titul čelil ze strany fanoušků kritice. Podobně na tom je i nový WWE Women's titul.

Mnozí fanoušci začali poukazovat na to, že titul měl být přejmenován, jelikož mu zůstal název Undisputed WWE Universal Championship.

Roman Reigns je Undisputed WWE Universal šampion od doby, co na WrestleManii 38 porazil Brocka Lesnara a sjednotil WWE a Universal tituly.

Někteří fanoušci jsou však názoru, že po zavedení nového WWE World Heavyweigh titulu, který získal Seth Rollins by už neměl být titul Romana Reignse označován jako „undisputed”.

Server WNW prozradil, že stejná kritika se objevila i v zákulisí WWE a dokonce mnozí nechápou, proč Undisputed je uvedeno i na novém WWE Women's titulu.

WWE tento titul sice označuje jako WWE Women's Championship, ale na samotném titulu je uvedeno WWE Women's Undisputed Champion - foto ZDE.

Rhea Ripley je přitom stále držitelkou SmackDown Women's titulu, který zřejmě také dostane nový vzhled i název.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Konečn uhodili hřebíček na hlavičku, to trvalo. Podívejte se jak fung...
Oba pámové Wiliams a Femi doplatí na zacházení se zápasníky v hlavníc...
Chyba vznikla když Tiffany byla na "save" pozdě (video 12:54). Nia na ...
Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Máte naprostou pravdu, já už jsem se naučil dívat jenom na Romana...
Který zápas na speciální show WWE Saturday Night's Main Event byl podle vás nejlepší?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky