John Cena dal fanouškům předčasnou nebo naprosto falešnou naději

John Cena

John Cena se nečekaně objevil na eventu WWE Money in the Bank v Londýně, přičemž během svého proma mluvil o tom, že chce v budoucnu přivést WrestleManii do Londýna.

Přestože to mezi evropskými fanoušky vyvolalo velké nadšení a naději, že se v budoucnu uskuteční největší wrestlingová show v Londýně, tak se zdá, že radost je předčasná.

Server Fightful tvrdí, že WWE rozhodně nemá v dohledné době v plánu uskutečnit WrestleManii v Londýně ani žádném jiném evropském městě či vůbec mimo Spojených států.

WrestleMania 40 se příští roku bude konat ve Philadelphii v Pensylvánii a WrestleMania 41 zatím sice nemá dějiště, ale zdroje potvrdily, že se bude určitě konat ve Spojených státech.

WrestleMania v Londýně by se tak mohla uskutečnit až v roce 2026, ale podle zdroje ani to není aktuálně v plánu.

Namísto tohoto podle serveru Fightful má WWE v plánu, že v budoucnu by se ve Velké Británii mohl uskutečnit Royal Rumble nebo SummerSlam.

Jeden z problémů je ten, že Londýn je již nyní turistickým městem číslo jedna v Evropě, takže nepotřebuje platit WWE za to, aby právě u nich uskutečnila WrestleManii a přivedla do města turisty/fanoušky.

WWE si však vybírá dějiště pro WrestleManii hlavně na základě toho, kdo je ochoten zaplatit co nejvíce za to, aby se show konala v jeho městě.

Pokud by WWE přijela s WrestleManii do Londýna, aniž by jim za to město zaplatilo, tak by to mohlo ohrozit celý koncept, který má WWE ohledně dějišť pro WM a jiným městům by se zřejmě nelíbilo, že by Londýn získal možnost hostit největší show bez toho, aby za to zaplatil.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Který zápas na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland byl podle vás nejlepší?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky

>